EN|RU|UK
 Суспільство
  1811  105

 Міськрада Львова планує відмовитися від пластикових пакетів у магазинах міста

Львівська міська рада планує обмежити використання одноразових поліетиленових пакетів у супермаркетах і магазинах міста.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті міськради.

Відповідне рішення виконавчий комітет розгляне в п'ятницю, 9 листопада.

"Метою такого рішення є збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища та збереженням довкілля", - говоритися в повідомленні.

У проекті рішення йдеться про те, щоб рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері торгівлі, пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів — паперові пакети, багаторазові торбини тощо, а також розробити Програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазової тари.

На виконкомі запропонують змінити стандарти обслуговування покупців. Зокрема, департамент гуманітарної політики буде організовувати інформаційно-просвітницьку роботу у школах та дошкільних закладах щодо негативного впливу поліетилену. Департамент економічного розвитку розглядатиме можливість стимулювання суб’єктів господарювання. За такими критеріями, як створення пунктів прийому поліетиленових пакетів та за обмеженням комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів.

"Рішення включено в порядок денний чергового засідання виконавчого комітету. Сьогодні ми проведемо зустріч із керівниками найбільших торгових мереж, щоб поінформувати їх про таке рішення та обговорити його", — повідомила директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

"Минулого року Львів перший в Україні прийняв стратегію Zero Waste (Нуль відходів), яка передбачає низку практик щодо перевикористання твердих побутових відходів і зміни підходу до сміття, визначення його як ресурсу. І одне з важливих рішень — це відмова від одноразових пакетиків і перехід на багаторазову тару. Львів сьогодні вже має дуже багато різних практик багаторазової тари, тому, гадаю, це рішення викличе великий позитивний ажіотаж серед мешканців міста", — сказав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095949
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору