EN|RU|UK
 Суспільство
  792  7

 На сьогодні 12 тисяч боржників з виплати аліментів фактично оголошено в розшук, - заступник голови Мін'юсту Глущенко

В Україні близько 12 тисяч боржників з виплати аліментів фактично перебувають у розшуку.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко на прес-конференції в четвер у Києві.

За її словами,  на сьогодні стягнуто 5,3 млн грн у вигляді штрафів від боржників з аліментів.

"Для того, щоб акумулювати питання, пов'язані з недостатньо активними провадженнями, органи Державної виконавчої служби повністю моніторять ситуацію, пов'язану з необхідністю розшуку боржника... Завдяки державним виконавцям було винесено 12 тисяч подань, які направлено до суду, тобто фактично 12 тисяч боржників на сьогодні оголошені в розшук", - сказала вона.

У свою чергу директор департаменту Державної виконавчої служби Олексій Воробйов розповів, що Мін'юст отримав доступ до баз даних Державної прикордонної служби щодо отримання інформації про перетин кордону боржниками за аліментами.

Він нагадав, що, згідно з законодавством, державні виконавці зобов'язані обмежувати виїзд за кордон боржникам за аліментами з заборгованістю понад 4 місяці. "Наразі ми працюємо з прикордонною службою, це вже майже реалізовано... До кінця року це вже працюватиме. Йдеться про внесення постанов про обмеження права виїзду за кордон боржникам за аліментами безпосередньо державним виконавцем за допомогою внесення даних до реєстру прикордонної служби", - розповів він.

За словами керівника департаменту, обмін інформацією відбуватиметься в цифровому режимі.

"Також найближчим часом запрацює електронний обмін інформацією з Національною поліцією щодо виконання постанов виконавців про розшук транспортних засобів боржника і постанов про встановлення боржнику тимчасового обмеження права користування транспортними засобами та зброєю", - повідомив О.Воробйов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095812
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору