EN|RU|UK
 За кордоном
  1413  31

 Російським військовим хочуть заборонити розміщувати в інтернеті і в ЗМІ інформацію про себе, зокрема фото- і відеоматеріали

Держдума РФ в четвер прийняла в першому читанні урядовий законопроект про заборону військовослужбовцям розміщувати в інтернеті і в ЗМІ інформацію про себе або інших військових.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з положеннями законопроекту, військовослужбовцям забороняється розміщувати в засобах масової інформації, в інформаційно-телекомунікаційній мережі "Інтернет" інформацію (в тому числі фото-, відеоматеріали, дані геолокації та іншу інформацію) про себе та інших військовослужбовців (військовослужбовців - іноземних громадян).

Це стосується інформації, що дозволяє розкрити відомчу належність військових, інформацію про службову діяльність чи службову діяльність інших військовослужбовців, діяльність військових частин, організацій та підрозділів, в яких військовослужбовці проходять військову службу, та місце їхньої дислокації (перебування). Виняток становлять випадки, передбачені законом.

Це обмеження стосується і військовослужбовців - іноземних громадян.

Пропонований законопроект не поширюється на громадян, звільнених з військової служби.

За порушення зазначеної заборони відповідно до дисциплінарного статуту Збройних сил РФ кожен військовослужбовець може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності владою відповідного командира.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095800
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору