EN|RU|UK
 Суспільство
  482  1

 13 листопада в Корсуні-Шевченківському відбудеться міжнародна конференція "Очищені стічні води - чиста Рось - здорові корсунці"

У Корсуні-Шевченківському Черкаської області 13 листопада 2018 року о 14-00 відбудеться міжнародна конференція "Очищені стічні води - чиста Рось - здорові корсунці".

Захід організовано в рамках спільного німецько-українського проекту "Муніципальні партнерські відносини з Україною", який діє другий рік, розроблений сервісною службою "Міста в єдиному світі" (SKEW) організацією Engagement Global за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини з метою розвитку німецько-українських партнерських відносин і сприяння їхньому зміцненню, йдеться в анонсі заходу, передає Цензор.НЕТ.

"Корсунь-Шевченківський має давні братерські відносини з німецьким м.Гіфгорном (співпраця триває майже 30 років). Донедавна співпраця відбувалася лише в освітньому, культурному та гуманітарному напрямках: обмін делегаціями учнів, взаємна участь митців, творчих колективів у святкових заходах міст-побратимів, а також гуманітарна допомога Гіфгорна Корсуню-Шевченківському. Минулого ж року німецька сторона допомогла залучити кошти Євросоюзу на виготовлення масштабного проекту реконструкції міського водогону Корсуня-Шевченківського. У листопаді 2017 року відбулася перша міжнародна німецько-українська конференція "Чиста вода для Корсуня", де було представлено на широкий загал власне проект, вартістю близько 14 млн грн, а також озвучено головні проблемні питання щодо забезпечення корсунців водою. Цього року згаданий проект подано на конкурс для отримання співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Корсунці чекають на результат (отримають чи ні державну підтримку на реалізацію цього життєво важливого для міста проекту) на початку 2019 року", - наголошується в анонсі.

"Влітку 2018 року на Росі відбувся масовий замор риби. Неодноразово були зафіксовані й шкідливі викиди в річку, здійснені суб’єктами господарювання. Екологічна катастрофа серйозно вплинула на якість водопостачання жителів м. Корсуня-Шевченківського, оскільки централізоване водозабезпечення на місто відбувається винятково з цієї річки. Отож, готуючи нову конференцію в рамках спільного німецько-українського проекту "Муніципальні партнерські відносини з Україною", організатори зробили акценти на важливості очищення стічних вод", - зауважили організатори.

"У вівторок, 13 листопада, виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради запрошує всіх небайдужих на другу міжнародну українсько-німецьку конференцію "Чиста вода для Корсуня ІІ". Тема конференції "Очищені стічні води - чиста Рось - здорові корсунці". Участь у конференції візьмуть постійний заступник Посла Німеччини в Україні Вольфганг Біндзайль, керівник проекту від Engagement Global та представник міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Михайло Гамалія, бургомістр міста Гіфгорна Маттіас Нерліх, представники міста-побратима Гіфгорна. Запрошено на конференцію також представників місцевої влади, Черкаської ОДА та обласної ради, профільних міністерств - екології та природних ресурсів України, регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України", - звернулися організатори.

Початок конференції 13.11.2018р. о 14-00 у Корсунь-Шевченківському районному будинку культури.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095796
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору