EN|RU|UK
 Технології
  5587  26

 В Україні запустили Mobile ID. Поки тільки в Харкові

Офіційний старт впровадження технології Mobile ID презентував Офіс реформ Харкова спільно з компанією Vodafone.

Першим майданчиком, де запрацювала система електронної ідентифікації особи Mobile ID, став Портал електронних сервісів міста Харкова, де харків'яни можуть у режимі онлайн отримати довідку про склад сім'ї, довідку про реєстрацію місця проживання, а також замовити виготовлення технічного паспорта БТІ, повідомляє УНІАН.

Mobile ID, або мобільний паспорт, - це інноваційна технологія, яка дозволяє здійснювати електронну ідентифікацію особи. У перспективі Mobile ID може застосовуватися всюди, де сьогодні потрібно пред'явити паспорт. Особисті дані та цифровий підпис людини записуються на SIM-карту, тому систему можна використовувати замість паспорта та ідентифікаційного коду.

Заступник гендиректора "Vodafone Україна" Сергій Скрипніков повідомив, що Mobile ID поки впроваджено тільки в Харкові. "Ми готові надавати цю послугу на всій території України, в будь-якому місті. Але там має бути попит, мають бути адаптовані електронні сервіси. У Харкові такий попит є, і є можливості, щоб все це реалізувати", - зазначив представник компанії. Як розповів координатор Офісу реформ Харкова Олег Дробот, це один з перших проектів, реалізованих містом у партнерстві з Vodafone. У перспективі - понад 30 проектів щодо впровадження електронних технологій в усі сфери життєдіяльності міста, такі як smart-транспорт, smart-energy, безпечне місто, екологія, утилізація сміття, електронне управління містом і туризм. Нагадаємо, компанія Vodafone, проаналізувавши діяльність міських рад України, обрала Харків для реалізації своєї програми Харків-smart city. Відповідний меморандум про співпрацю офіційно підписали гендиректор "Vodafone Україна" Ольга Устинова та мер Харкова Геннадій Кернес.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095791
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору