EN|RU|UK
 Політика України
  280  5
Матеріали за темою:

 В Держслужбі спецзв'язку очікують збільшення кібератак напередодні виборів в Україні: "Ми входимо в зону турбулентності"

Глава Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Леонід Євдоченко прогнозує збільшення кількості атак у кіберпросторі в контексті виборів у країні в 2019 році.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив на міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що потрібно знати для успішного руху вперед" в четвер у Києві.

"Ми очікуємо збільшення кібератак, на жаль, у кіберпросторі... ми входимо в зону турбулентності, пов'язану з виборами. Ми як представники державного сектору розуміємо, що маємо зробити все, щоб забезпечити вільне волевиявлення громадян під час виборчого процесу", - сказав він.

Л.Євдоченко пояснив, що дії із захисту від кібератак перед виборами має бути спрямовано насамперед на захист персональних даних, баз даних та ресурсів Центральної виборчої комісії.

За його словами, Центр реагування на кіберзагрози в Україні співпрацює з більше ніж 300 такими командами в 60 країнах у всьому світі.

"Ми навчилися протистояти кібератакам", - зазначив Л.Євдоченко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095789
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору