EN|RU|UK
 Київські новини
  3779  19

 У Києві впровадять Автоматичну систему фіксування дорожніх порушень, Львів і Одеса на черзі

Столичні дороги обладнають за гроші приватних інвесторів.

У Києві побудують систему фото- і відео-фіксації порушень Правил дорожнього руху (ПДР). Ініціатором проекту виступило ТОВ "Безпечні Дороги України" на чолі з директором Денисом Олексюком. Впровадженням автоматичної системи фіксації порушень (АСФН) вже зацікавилися інші міста України.

Пристрої АСФН автоматично фіксують перевищення швидкості на столичних дорогах і відправляють дані через захищений канал зв'язку в міський дата-центр МВС/Національної поліції, де вони проходять первинну обробку - на предмет помилки і якості фотографій.

Співробітники Національної поліції проводять валідацію отриманої інформації про факт порушення ПДР, встановлюють особу водія і накладають відповідні штрафні санкції.

Будівництво АСФН у Києві відбуватиметься на умовах державно-приватного партнерства (ДПП). Вартість реалізації проекту в Києві орієнтовно становитиме $23,7 млн.

Залучені кошти від приватного інвестора покриють витрати на установку камер і апаратно-програмного комплексу. Зокрема, в Києві планують встановити 350 стаціонарних і 50 мобільних комплексів.

"У реалізації проекту з міського бюджету не буде витрачено жодної копійки, адже приватний бізнес створить систему за рахунок власних або залучених ним коштів. Відшкодування внесених приватним партнером інвестицій здійснюватиметься за рахунок надходжень від штрафів за порушення, які фіксуватимуться створеною ним системою, тільки після того як вона запрацює", - повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Київ став першим містом України, де розглядають можливість реалізації проекту зі створення системи фіксації дорожніх порушень на умовах державно-приватного партнерства. Реалізацією проекту також зацікавилися Львів і Одеса. Місцева влада вже розглядає пропозиції приватного бізнесу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095673
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору