EN|RU|UK
 За кордоном
  1220  13

 У НАТО готові протистояти гібридним атакам і змусять агресора дорого за них заплатити

Представник Альянсу не уточнив, кого називає "агресором", але говорив про дії Росії

Помічник генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі заявляє, що Альянс змусить заплатити високу ціну будь-якого агресора, який спробує здійснювати гібридні атаки. Таку заяву він зробив у Києві на міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що потрібно знати для успішного руху вперед". Цензор.НЕТ повідомляє про це з посиланням на УНІАН.

Помічник генсека Альянсу висловив переконання, що в питанні реагування на гібридні загрози НАТО отримало значний розвиток. "Ми успішно запобігли низці гібридних атак, і ми також були здатними виявити моделі дезінформаційній кампанії, що дозволило нам протидіяти пропаганді оперативніше та більш ефективно", - наголосив Міссіролі.

Також він сказав, що винні у здійсненні атак були названі, беручи до уваги отруєння Сергія та Юлії Скрипалів у британському Солсбері або російську спробу здійснити хакерський злам ресурсів Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ)."Це не стримає і не змусить агресора припинити застосовувати гібридні методи, але це може продемонструвати, що за такі дії доведеться заплатити", - наголосив Міссіролі.

У цьому зв'язку він сказав, що нападник більше не може сподіватися на збереження анонімності, щоб сховати свої гібридні дії, а Альянс буде застосовувати контрзаходи.

Також він нагадав, що на останньому саміті НАТО, який відбувся у Брюсселі у липні цього року, лідери країн-членів Альянсу заявили, що гібридні атаки можуть стати "спусковим гачком" для застосування 5 статті Північноатлантичного договору, коли напад на одного союзника буде вважатися нападом на увесь Альянс. "Я не можу думати про більш твердий сигнал для потенційного агресора. Ви можете спробувати здійснити гібридну атаку, але ви маєте бути готовими заплатити дуже високу ціну", - наголосив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095636
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору