EN|RU|UK
 Політика України
  555  17

 Уряд створив Фонд розвитку інновацій

Він має стимулювати інновації та сприяти виходу на ринок вітчизняних науково-технічних розробок.

Кабінет Міністрів вирішив створити Фонд розвитку інновацій. Рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу з урахуванням доопрацювання державно-фінансовим департаментом секретаріату Кабміну в триденний термін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

У пояснювальній записці до проекту постанови Кабміну зазначається, що в держбюджеті на 2018 рік передбачено 50 млн грн на забезпечення функціонування Фонду розвитку інновацій, розпорядником яких призначено держфіндепартамент секретаріату Кабміну.

Заплановано, що фонд забезпечить стимулювання інноваційної діяльності в Україні, комерціалізацію результатів науково-технічних розробок, вихід на ринок нових товарів і послуг, забезпечить надання фінансової підтримки інноваційних компаній і проектів, а також сприятиме пошуку та залученню інвестицій у такі проекти.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозував запуск Фонду розвитку інновацій у липні 2018 року.

Улітку 2016 року представники інвестиційного та IT-ринків звернулися до президента України Петра Порошенка за підтримкою державою ідеї створення "фонду фондів" для інвестування в наявні та новостворені венчурні фонди та IT-стартапи.

У липні 2017 року Гройсман підтримав ідею створення "фонду фондів" для підтримки українських стартапів на умовах державно-приватного партнерства.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095618
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору