EN|RU|UK
 Події
  863  1
Матеріали за темою:

 В Україні працює багатонаціональна інспекційна група США, Канади та Італії, - Міноборони

В період з 5 по 13 листопада на території України з метою проведення двох спільних тренувальних місій спостережних польотів з використанням літака спостереження Військово-повітряних сил США ОС-135В за Договором з відкритого неба перебуває багатонаціональна інспекційна група США, Канади та Італії

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Як повідомляє Управління верифікації Генерального штабу ЗС України, в період з 5 по 13 листопада на території України перебуває багатонаціональна інспекційна група США, Канади та Італії. Мета візиту проведення двох спільних тренувальних місій спостережних польотів з використанням літака спостереження Військово-повітряних сил США ОС-135В за Договором з відкритого неба.

Інспекційна діяльність здійснюється відповідно до Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік, затвердженої Указом Президента України від 28 березня 2018 року № 89/2018, Планом верифікаційної діяльності України за міжнародними договорами та угодами в галузі контролю над озброєнням у 2018 році, затвердженим Міністром оборони України", - сказано в повідомленні.

За даними відомства, метою заходу за Договором з відкритого неба — виконання тренувальних спостережних польотів над територією України для розвитку відкритості та транспарентності, сприяння спостереженню за виконанням діючих угод у галузі контролю над озброєнням.

"Цей спостережний політ надасть можливість вдосконалити навички українських фахівців у галузі реалізації Договору з відкритого неба, а також сприятиме розвитку взаємовідносин з верифікаційними структурами США, Канади та Італії", - додали в прес-службі Міноборони.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095594
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору