EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1085  33

 Дніпропетровська ОДА відремонтувала понад 500 доріг, - Голик

У період із 2016 по 2018 рік у Дніпропетровській області було капітально відремонтовано понад 500 доріг.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик.

"Понад 500 доріг у межах населених пунктів Дніпропетровської області ми капітально відремонтували за три з половиною роки. Йдеться лише про дороги всередині міст, смт і сіл нашої області, капітальний ремонт яких проведено винятково за рахунок обласного бюджету і в деяких випадках за рахунок спільного фінансування з місцевих бюджетів населених пунктів", - зазначив Голик.

За словами радника губернатора, така кількість відремонтованих доріг у 500 разів більша, ніж хто-небудь робив до того, але в 10 разів менша, ніж треба зробити ще.

"Величезну кількість доріг зроблено в селах, смт і малих містах області, в яких ці дороги були побудовані в далеких 1950-60 роках, і відтоді вони жодного разу капітально не ремонтувалися", - написав Голик в своєму Facebook.

Голик також заявив, що такий обсяг дорожніх робіт вдалося виконати завдяки реформі децентралізації, ініційованої президентом України Петром Порошенком.

Дніпропетровська ОДА відремонтувала понад 500 доріг, - Голик 01
Міністр інфраструктури Володимир Омелян і Юрій Голик під час огляду капітального ремонту окружної дороги навколо Дніпра.

На сайті Дніпропетровської ОДА в онлайн режимі оновлюється карта ремонтів усіх доріг області. Голик при цьому наголошує, що, крім цих доріг, облдержадміністрація капітально ремонтує міжміські траси і будує нові габаритно-вагові комплекси за рахунок Дорожнього фонду України та субвенцій з обласного місцевим бюджетам, а також за рахунок лише бюджетів територіальних громад.

"За кожною відремонтованою дорогою - створення проектів, експертизи, публічні торги, контроль якості, гарантії підрядників на п'ять років, тонни документів, перевірки правоохоронців і поради" експертів" з Facebook, як і що нам робити. І так до безскінечності", - сказав Голик.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095592
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору