EN|RU|UK
 Політика України
  640  31
Матеріали за темою:

 Співробітництво України і Туреччини в оборонно-технічній сфері є продуктивним і взаємовигідним, - Порошенко

Співробітництво України і Туреччини в оборонно-технічній сфері є продуктивним і взаємовигідним

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, про це президент Петро Порошенко сказав в інтерв'ю турецькому інформаційному агентству "Анадолу Ажанси".

Президент відзначив продуктивні зустрічі з широкого кола питань, зокрема безпеки, оборони, військово-технічного співробітництва, економіки, туризму та культури, контактів між людьми, між Урядами.

"Ми провели надзвичайно продуктивні переговори в Туреччині, які становлять виключну важливість у багатьох сферах", - розповів Петро Порошенко про результати офіційного візиту до цієї країни.

Глава держави зауважив: "Співробітництво в оборонно-технічний сфері не любить розголосу. Однак, я можу сказати, що співробітництво у цих сферах є взаємовигідним для обох держав".

"Ми демонструємо нашу підтримку і надійність турецькому оборонно-безпековому сектору продуктами у різних сферах, починаючи, насамперед, зі сфери авіації, танкобудування тощо", - сказав президент та окремо відзначив наявність на сьогодні сильних військово-технічних потужностей України.

"У складний для України час ми відчуваємо надійність з боку наших турецьких партнерів в умовах російської агресії", - підкреслив президент.

Петро Порошенко також наголосив на підтримці Туреччиною України в рамках НАТО та вагомій ролі цієї держави у трастовому фонді НАТО.

"Я кажу, що якщо я би міряв про ще кращі відносини між двома країнами, двома народами і двома Президентами, це було б неможливо, оскільки ми маємо повну довіру, повну підтримку та повну дружбу", - підкреслив Президент та наголосив, що відносини не обмежуються лише сферами політики, безпеки чи оборони.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095520
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору