EN|RU|UK
 Політика України
  914  28

 Рада сьогодні розгляне законопроекти про вищу освіту, первинну медичну допомогу та питання ратифікації

Верховна Рада в середу планує розглянути урядовий законопроект "Про внесення змін до статті 44 Закону України "Про вищу освіту".

Про це йдеться в порядку денному, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

На початку засідання депутати мають намір ухвалили проект постанови 8141 "Про парламентські слухання на тему "Шляхи подолання епідемії туберкульозу в Україні".

Після цього ВР планує перейти до питань ратифікації. У цьому блоці передбачено розгляд трьох урядових законопроектів: "Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно" (№0199), "Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, прийнятої в Лондоні 10 лютого 1993 року" (№0193) і "Про ратифікацію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Австрія про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ" (№0165).

Окрім того, перше читання в Раді має пройти депутатський проект закону №6634 "Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини".

Народні депутати також збираються розглянути урядовий законопроект №5023 "Про внесення зміни до статті 44 Закону України "Про вищу освіту". Передбачається, що ухвалення законопроекту дасть змогу дітям, позбавленим батьківського піклування, брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в межах установлених квот прийому до українських вишів нарівні з дітьми-сиротами без проходження ЗНО.

Традиційно в середу депутати працюватимуть у сесійній залі лише протягом ранкового пленарного засідання, що триватиме до 14:00. На решту дня запланована робота парламентаріїв у комітетах, фракціях і групах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095515
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору