EN|RU|UK
 За кордоном
  42203  216

 Митрополит Вселенського патріархату назвав дії РПЦ "сатанинськими"

Глава екзархату в Сіде й Анталії закликав православних віруючих не слухати вказівок РПЦ.

Глава екзархату Вселенського патріархату в Сіде й Анталії Сотірій у своєму окружному посланні до пастви назвав дії РПЦ "сатанинськими". Він також заявив, що православні, які живуть в Анталії й Аланії, не мають дотримуватися вказівок тієї церкви, яка розірвала євхаристійне спілкування зі Вселенським патріархатом, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на портал Alanya Orthodox.

"Ці їхні дії приносять радість лише антихристу, який бореться з Христом і Його Церквою. Всі мислячі люди глибоко засмучені такими сатанинськими діями", - сказав митрополит Сотірій про РПЦ.

Він зазначив, що паствою в кожній місцевості керує свій єпископ, тому ніхто не може втручатися в справи єпархії без його відома і ніхто не зобов'язаний підкорятися вказівкам інших єпископів, митрополитів і патріархів. І підкреслив, що національність також не є аргументом на користь виконання чужих рішень.

Нагадаємо, 11 жовтня за результатами засідання Синоду Вселенського патріархату було оголошено рішення, в якому йшлося, що Константинополь продовжує процедуру надання автокефалії церкві України.

Крім того, було скасовано лист Синоду від 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновлено канонічні статуси предстоятеля УПЦ Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української автокефальної православної церкви Макарія.

15 жовтня РПЦ розірвала євхаристійне спілкування зі Вселенським патріархатом. Згодом у РПЦ заявили, що віруючі не можуть молитися в храмах Вселенської патріархії після рішення Священного синоду. В "заборонені" потрапили храми Стамбула і храм в Анталії, а також низка церков у Греції і на Афоні. Віруючим, які порушують заборону наказали покаятися на сповіді. РПЦ дозволила відвідувати Афон тільки як туристи.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095476
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору