EN|RU|UK
 Політика України
  784  20

 Від зарплат і пенсій до корупції та екології: політологи розповіли про основні "наживки" для виборців

Напередодні президентських і парламентських виборів, в умовах вже розпочатої передвиборчої кампанії, партії і кандидати готові застосовувати найвитонченіші методи для того, щоб сподобатися виборцю. У хід йде все - від зарплат і пенсій до корупції і навіть екології.

Про це йдеться в матеріалі 112. ua  "Популістські міфи і обіцянки: Як виборцю уберегтися від передвиборчих маніпуляцій".

Як повідомляють журналісти, крім традиційних "хлібних" тем для опозиціонерів, перед виборами в інформпростір просочуються і не зовсім традиційні теми.

"Та ж Юлія Тимошенко намагається заманити молодь обіцянками викорінити корупцію за допомогою блокчейну. А політична партія "Сила людей" як передвиборче гасло обрала тему екології. Вона недавно представила в Кривому Розі свою екологічну програму, організувала екологічні протести в Маріуполі, обговорює тему в ЗМІ", - йдеться в матеріалі.

Втім, політтехнологи впевнені, що не всі ідеї спрацюють. Так, наприклад, політикам, які зробили екологію своєю передвиборчою фішкою, далеко виїхати на цій темі не вдасться.

"Тема екології актуальна для багатьох країн, для яких питання елементарного виживання (як в Україні) не стоїть гостро. Екологія взагалі нікого не хвилює в країні, де важливі питання "чи зможу я купити хліб і заплатити за електрику", - сказав 112.ua політтехнолог Сергій Гайдай.

Загалом на виборах всі політики шукатимуть фішки, на які можуть відреагувати виборці. Проблема в тому, що в Україні мало політиків з твердими переконаннями і політичним баченням, за яке вони готові були б навіть померти, зазначає Сергій Гайдай: "У 90% українських політиків єдина ідея - прийти до влади, тому що це благополуччя. Це можливість захищати капітали свого оточення, заробляти, це квиток у ложу прошарку населення, яке може промишляти", - розповів Гайдай.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095372
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору