EN|RU|UK
 Політика України
  1277  15

 В Україні спростили екстрадицію злочинців

В Україні сьогодні набув чинності закон "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу і Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу".

Документ у суботу, 3 листопада, був офіційно оприлюднений виданням "Голос України", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

2 жовтня Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу і Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу". Змінами передбачено спрощений порядок видачі розшукуваних осіб з України.

Представляючи законопроект на засіданні парламенту, голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін зазначив, що завдяки цьому закону розшукувані особи отримують право просити про застосування щодо них спрощеного порядку видачі відразу ж після затримання у зв'язку з перебуванням у міжнародному розшуку, не чекаючи надходження формального запиту про екстрадицію. За його словами, це дозволить скоротити терміни перебування такої особи під вартою з метою її екстрадиції.

Спрощений порядок видачі не застосовується в разі притягнення особи до кримінальної відповідальності або відбування покарання на території України, якщо є підстави вважати, що видача може суперечити інтересам захисту національної безпеки України або ж розшукуваний є громадянином України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3095013
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору