EN|RU|UK
 Суспільство
  3121  102

 Бурові установки "Укргазвидобування" назвуть на честь Хмельницького, Мазепи, Бандери та інших українських діячів

У прес-службі компанії припустили, що завдяки таким назвам швидкість буріння "зросте ще у кілька разів".

Українська компанія "Укргазвидобування" назве нові бурові верстати у честь видатних українських громадських і політичних діячів. Про це прес-служба компанії повідомила у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Кожний по-своєму виборює незалежність України. Ми, наприклад, наближаємо енергонезалежність нашої країни. Для цього нам необхідно оновити обладнання, в тому числі і застарілі бурові верстати, які залишилися нам у спадок ще з 70-х років. Придбання нових верстатів дозволить підняти швидкість буріння до небачених для нас раніше космічних показників та, як наслідок, дати можливість пришвидшити збільшення видобутку природного газу", – говорится в сообщении.

Бурові установки Укргазвидобування назвуть на честь Хмельницького, Мазепи, Бандери та інших українських діячів 01

До кінця року компанія планує закупити вісім бурових верстатів.

"І у нас з’явилася така гіпотеза: якщо дати новим буровим назву на честь героїв, які протягом віків боролися за нашу Батьківщину, то швидкість буріння зросте ще у кілька разів. Дякуємо усім співробітникам, які брали участь у конкурсі на назву нових бурових верстатів, і вітаємо переможців. Петро Сагайдачний, Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Король Данило, Іван Сірко, Олекса Довбуш, Іван Ґонта, Степан Бандера, Святослав Хоробрий і Максим Залізняк навіть і не думали, що у XXI столітті продовжуватимуть боротьбу за незалежність нашої країни!" – заявили в компанії.

Бурові установки Укргазвидобування назвуть на честь Хмельницького, Мазепи, Бандери та інших українських діячів 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094903
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору