EN|RU|UK
 Політика України
  1025  12

 Труба хоче провести новий конкурс на 27 керівних посад ДБР

За його словами, конкурс не вплине на початок роботи бюро: у кінці листопада 300 слідчих візьмуться до справи.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба ініціював оголошення нового конкурсу на 27 керівних посад у відомство. З відповідним листом він звернувся  2 листопада до зовнішньої конкурсної комісії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу бюро.

"Новий конкурс на 27 керівних посад не був моєю метою. Я розраховував, що зовнішня конкурсна комісія виконає вимоги законодавства та передасть матеріали проведення психофізіологічного дослідження за допомогою поліграфу. Комісія цього не зробила, а я не буду запускати роботу нового правоохоронного органу з порушенням законодавства", – заявив Труба.

Він додав, що хоча і призначений на посаду директора ДБР, але у зв’язку зі знищенням матеріалів поліграфу в нього відсутні умови для підготовки та ухвалення кадрових рішень.

За словами Труби, конкурсна комісія відмовилася надати йому копію акту про знищення матеріалів поліграфу.

"Комісія розуміє, що цей документ буде використано у можливих судових засіданнях", – сказав він.

При цьому Труба наголосив, що новий конкурс не відобразиться на початку роботи Бюро.

"Наприкінці листопада більше 300 слідчих ДБР приступлять до роботи. Разом із заступниками ми організуємо роботу слідчих. Інші підрозділи вже працюють", – додав Труба.

Нагадаємо, що 18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади Державного бюро розслідувань. Директор ДБР відмовив усім цим кандидатам через підозри у зраді і корупції. Причина - знищення результатів тестування кандидатів на поліграфі. Проте, зовнішня комісія повторно подала на затвердження ті ж 27 кандидатур.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094887
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору