EN|RU|UK
 Суспільство
  873  14

 Відео про підприємців сходу України, які підняли бізнес з нуля, покажуть у рамках фестивалю соціальної реклами

У неділю, 4 листопада, в Києві відбудеться прем'єра відеоробіт про підприємців зі сходу України в рамках мотиваційної кампанії "Великі історії малого бізнесу" від Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та VII Міжнародного фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Героями відео стали підприємці зі сходу, які завдяки цілеспрямованості та вірі у власні сили заснували й успішно розвивають свій бізнес. Частина з них, не маючи коштів на розвиток власної справи, ризикнули і подалися на грантові програми, написали бізнес-план і успішно захистили його.

Починаючи з 2015 року, Програма розвитку ООН в Україні за підтримки міжнародних партнерів надає гранти на відкриття або розвиток власної справи, переважно на сході країни. За цей час було підтримано близько 650 бізнесів і створено понад 3000 робочих місць в Донецькій, Луганській та інших областях України.

Завдяки наданим грантам, два бізнес-учасники кампанії змогли збільшити виробництво і надати ще більше робочих місць. Наприклад, власники підприємства зерноочисних технологій "Аеромех" з Луганська втратили все обладнання через війну і були змушені переїхати в місто Кремінна, почати все з нуля. З 2015 року підприємство виросло з 3 до 45 осіб. 20% працівників - випускники шкіл і технікумів.

Як зазначають організатори, автори відеороликів - талановиті, перспективні, соціально активні українські режисери, які особисто відвідали шість підприємств у Донецькій і Луганській областях. Вони зняли відео про важкий досвід розвитку власної справи в регіоні, який перебуває в режимі конфлікту.

Мета кампанії "Великі історії малого бізнесу" - надихнути інших створювати власну справу попри труднощі.

На заході будуть присутні підприємці з Донбасу, режисери відеоісторії, делегати з країн-донорів проекту (Польща і Японія) і представники Програми Розвитку ООН в Україні.

Нагадаємо, минулого року Програма розвитку ООН в Україні та Molodiya Festiva провели конкурс відео в рамках проекту "Великі історії малого бізнесу". За результатами експертного журі, почесне перше місце посіла робота про бізнесмена Романа Міщенка з Краматорська, який виготовляє устаткування для активного відпочинку.

4 листопада, 16:00

Київ, БЦ "Лагода", студія Lightfield Productions, Польова, 21 (м. Політехнічний інститут).

Акредитація ЗМІ: +38 095 681 45 03, Irina.yia@gmail.com.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094854
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору