EN|RU|UK
 Політика України
  819  1

 Закон, що передбачає покарання за незаконне використання назви і символів Нацполіції, набув чинності

В Україні набув чинності закон № 2584-VIII, який введе штрафи за незаконне використання назви і символів Національної поліції.

Учора документ опублікували в офіційному парламентському виданні "Голос України", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Згідно із законом, ознаки належності до поліції - це символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спеціальний жетон та службове посвідчення поліцейського.

Найменування поліції або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, а також ознак належності до поліції здійснюється лише поліцією або ж за рішенням керівника поліції.

Через півроку, у травні 2019-го, почнуть діяти штрафи за порушення під час використання ознак належності до поліції.

Незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції, зокрема викладених іноземною мовою, зокрема на транспорті, тягнутиме штраф від 17 до 34 тис. грн.

Якщо найменування Нацполіції чи її ознаки на одязі, транспорті, будівлях або бланках документів використали органи держвлади, місцевого самоврядування, юрособи чи фізичні особи-підприємці, відповідальність становитиме 34-51 тис. грн.

Повторне порушення протягом року тягнутиме штраф для фізичних осіб - від 51 до 68 тис. грн, а для ФОП і посадовців - від 68 до 85 тис. грн.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094764
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору