EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  1510  10

 Біля шести станцій метро в Києві встановлять велоперехоплювальні парковки, - КМДА. СПИСОК

Для створення належних умов організації паркування велосипедів та розвитку велосипедної інфраструктури протягом 2018 та 2019 років поруч зі станціями київського метрополітену встановлять криті велоперехоплюючі паркінги. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КМДА, про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, паркінги для велоперехоплення планується розташувати біля шести станцій столичного метрополітену: "Теремки", "Виставковий центр", "Васильківська", "Либідська", "Почайна", "Мінська".

"Криті паркінги для велоперехоплення біля станцій метрополітену - важлива частина велоінфраструктури, яка дозволить поєднувати різні види транспорту і паркувати велосипеди близько до станції", - зазначив Дмитро Давтян.

Окрім того, розпорядженням затверджений архетип критого велопаркінгу, під час розробки якого врахували естетичний та сучасний вигляд, функціональність, зручність та безпеку в експлуатації. Подібні об’єкти популярні у багатьох містах Європи, наголошує Дмитро Давтян.

На спеціальному велопаркінгу можна буде припаркувати одночасно 20 велосипедів. Паркування буде безоплатним для користувачів велосипедів.

Змовником робіт та балансоутримувачем паркінги для велоперехоплення визначено КП "Київтранспарксервіс". Йому доручили розробити та погодити із КП "Київський метрополітен" схеми розміщення паркінгів для велоперехоплення, оформити паспорт прив’язки малої архітектурної форми, забезпечити придбання та встановлення паркінги для велоперехоплення.

Фінансування робіт здійснюватиметься у рамках громадського бюджету № 608 відповідно до показників, затверджених рішенням Київради "Про бюджет міста Києва на 2018 рік". Орієнтовна кошторисна вартість – 400 тис. грн.

Через обмеження, які має Громадський бюджет, планується встановити шість критих велопаркінгів. За умови позитивних результатів очікується встановлення критих велопаркінгів біля всіх станцій метрополітену.

"У разі встановлення критих велопаркінгів на всіх станціях метро щонайменше 1000 осіб матимуть змогу обирати велосипед для щоденних поїздок, що, у свою чергу, допоможе досягнути індикатора стратегії розвитку Києва до 2025 року – 5% поїздок на велосипеді", - наголосили у КМДА.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094761
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору