EN|RU|UK
 Політика України
  3354  25

 Окупанти збиратимуть у Криму курортний збір

Збір почнуть стягувати з травня 2019 року в Алушті, Судаку, Феодосії та Ялті.

Окупаційна влада збирається стягувати в Криму курортний збір, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс".

На введення збору "погодилися" Алушта, Судак, Феодосія і Ялта, повідомив так званий "міністр курортів і туризму" Криму Вадим Волченко.

"Курортний збір становитиме 10 рублів. Його буде введено в чотирьох муніципалітетах: Ялта, Алушта, Судак і Феодосія. Період стягування - з 1 травня по 30 вересня. Це експеримент. Його метою є розуміння фінансових механізмів та їхньої ефективності", - сказав представник окупаційної адміністрації.

Стягувати курортний збір з туристів, які приїжджають на відпочинок, кримський "парламент" вирішив рік тому. В експерименті погодилися брати участь Алушта, Євпаторія, Саки, Судак, Феодосія, Ялта і Чорноморський район.

Збір планували почати стягувати в травні 2018 року, але за місяць до наміченого терміну відклали на рік - до травня 2019 року.

Так звана "влада" Криму планує використовувати цей час для формування реєстру операторів курортного збору, розробки та впровадження системи обліку його платників, законодавчого врегулювання відповідальності за відмову від сплати грошей.

Платитимуть збір туристи, що зупинилися більш ніж на добу в кримському готелі чи іншому об'єкті розміщення. Збиратимуть його юридичні особи та індивідуальні підприємці, які надають послуги з розміщення відпочивальників.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094693
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору