EN|RU|UK
 Політика України
  31383  514

 "У нас є два шляхи - або залізна завіса зразка Радянського Союзу, або підвищення зарплат всередині країни", - Порошенко. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко закликав роботодавців підвищувати зарплати своїм співробітникам. За його словами, зараз близько 4,5 млн осіб отримують мінімальну заробітну плату.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави, про це він повідомив під час зустрічі з представниками бізнесу.

...

"Кроки із покращення інвестиційного клімату мають точно супроводжуватися продовженням політики легалізації зайнятості і зростання заробітних плат, що у свою чергу дасть можливість підвищувати пенсії", - зазначив Глава держави, зауваживши, що в Україні зараз близько 4,5 млн людей працюють на мінімальну заробітну плату.

Порошенко також наголосив, що, з одного боку, має відбуватися підвищення мінімальної заробітної плати, а з другого, - детінізація зарплат.

Крім того, Президент повідомив, що на регулярних зустрічах із бізнес-середовищем роботодавці дедалі частіше скаржаться на дефіцит робочої сили.

"Наголошую, у нас є два шляхи - або залізна завіса зразка Радянського Союзу, або підвищення зарплат всередині країни", - наголосив Президент.

Він додав, що ринок праці в Україні має бути конкурентноздатним не з Середньою Азією, а з ЄС.

За словами Президента, згідно з офіційними даними прикордонної служби, різниця між кількістю людей, які виїхали з України, і українцями, які повернулися, за весь 2017 рік становить трохи більше 200 тис.

"Тому цифри, якими лякали, що в нас один, два, три мільйони на рік поїхали - це просто неправда. Однак тенденція зростає. У 2018 році - на 10-15% виїжджає більше", - додав Президент.

Він наголосив, що Україна стає частиною європейського ринку праці, а отже, ніхто і ніщо не може захистити українських роботодавців від конкуренції на цьому ринку.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094512
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору