EN|RU|UK
 Події
  423  2

 Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено операцій на суму близько 120 млн грн ліквідовано на Луганщині, - ДФС

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Луганській області припинили незаконну діяльність центру мінімізації митних платежів, через який було проведено операцій на суму близько 120 млн грн.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

В рамках проведення операції "Рубіж – 2018" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Луганської, Полтавської та Житомирської областей послуги з мінімізації сплати імпортного ПДВ під час ввезення на митну територію України ниток та пряжі з Китаю, Узбекистану та Російської Федерації.

В протиправній схемі використовувались підконтрольні фігурантам підприємства, від імені яких за підробленими документами та заниженою митною вартістю імпортувались замовлені "клієнтами" товари текстильної промисловості. Для фальсифікації документів використовувались кліше печаток компаній – нерезидентів, які виробляли вказаний товар за кордоном. При цьому вартість товарів при митному оформленні в Україні була на 20% нижчою від ціни виробника.

У подальшому розмитнені за заниженою митною вартістю імпортовані ТМЦ транспортувались та реалізовувались за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку в адресу замовників послуг - підприємств текстильної промисловості та ФОП, які не зареєстровані платниками ПДВ.

Загальний обсяг проведених через підприємства, які входили до ЦММП, операцій протягом 2017-2018 років склав близько 120 млн грн, внаслідок чого бюджету завдано збитків у вигляді несплачених митних платежів на 6 млн грн.

На підставі ухвал суду проведено 11 обшуків в офісних приміщеннях ЦММП та за місцями проживання фігурантів, а також в офісних приміщеннях та на виробничих потужностях "клієнтів" ЦММП і в місцях, де зберігались предмети та документи, які використовувалися у незаконній діяльності.

За результатами проведених заходів вилучено первинні документи, бланки усіх категорій підприємств по безтоварному ланцюгу постачання та чорнові записи компаній - учасників "центру", оригінали бланків та електронне кліше підприємств - нерезидентів, чекові книжки, комп’ютерну техніку та флеш-накопичувачі.

Триває слідство.

Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено операцій на суму близько 120 млн грн ліквідовано на Луганщині, - ДФС 01
Центр мінімізації митних платежів, через який було проведено операцій на суму близько 120 млн грн ліквідовано на Луганщині, - ДФС 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094486
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору