EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1576  47
Матеріали за темою:

 Плоди асоціації з ЄС пожнуть прийдешні покоління українців, - держсекретар при міністерстві Європи і закордонних справ Франції Лемуан

Франція посідає п'яте місце за обсягом прямих іноземних інвестицій в Україну.

Про це заявив в інтерв'ю "Дню" державний секретар з питань зовнішньої торгівлі при Міністерстві Європи і закордонних справ Франції Жан-Батист Лемуан, передає Цензор.НЕТ.

"Варто говорити загалом про торгівлю товарами та послугами, а також про діяльність французьких компаній в Україні. Французькі підприємства - і про це не завжди добре знають - є одним з найбільших іноземних роботодавців в Україні (близько 30 тис. осіб працюють у 160 компаніях, які на сьогодні присутні тут), водночас Франція позиціонує себе як один з найбільших інвесторів в Україну (п'яте місце за обсягом здійснених прямих іноземних інвестицій)", – заявив Лемуан.

За його словами, за останні два роки обсяги торгівлі між Україною і Францією зросли, і в цьому "можна вбачати прямий ефект Угоди про асоціацію, а також і динаміку економічного зростання в Україні".

"Так, у 2016 році французький експорт до України зріс на 23%, а у 2017-му - ще на 18%. У Франції розглядають Україну як країну можливостей. Свідченням цього було проведення в Парижі, в жовтні 2016 року, бізнес-форуму за участі Прем’єр-міністра України та близько 300 представників економічної спільноти. Ця подія була насправді успішною для промоції України, а також, як мені видається, для інтенсифікації наших торгівельних відносин", – продолжил Лемуан.

Він додав, що французький бізнес оцінив переваги України в плані як її географічного розташування, так і "чітко визначеного курсу на побудову відкритої ринкової економіки, конкурентної і здатної використовувати наявні таланти і переваги на користь для всіх".

"Запроваджувані від 2014 року реформи, спрямовані на оздоровлення економіки та бізнес-середовища, спрощення адміністративних процедур та боротьбу з корупцією, знаходять конкретне втілення у сфері реальної економіки, хоч роботи на цьому шляху лишається ще чимало... Умови для ведення бізнесу покращуються. Зрозуміло, ще лишаються проблеми та складнощі, яким властивий іноді системний, а іноді точковий характер", – сказав Лемуан. 

"Угода про асоціацію, яка діє в повному обсязі трохи більше року, виявляє себе чудовим знаряддям для зміцнення зв’язків між нашими громадянами, відкриваючи нові можливості для компаній та підприємців. Я переконаний, що прийдешні покоління українців пожинатимуть плоди більш тісної асоціації з ЄС. Україна є однією з країн-сусідів ЄС, що мають найбільший потенціал розвитку та відновлення економіки", – заявив Лемуан.

За його словами "вже сьогодні можна бачити перші конкретні результати застосування Угоди про асоціацію: збільшились обсяги українського експорту до Європейського Союзу, який утвердив свій статус першого торгівельного партнера України".

"Як ми знаємо, в рамках реалізації Угоди Україна також докладає безпрецедентних зусиль з реформування, які ми, зі свого боку, будемо й надалі підтримувати через механізми технічної та фінансової співпраці", – додав Лемуан.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094400
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору