EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  3055  30

 Уряду слід перевірити захмарні зарплати топ-менеджерів "Укрпошти", - Шахов

Уряд має вжити заходів для запобігання закриттю 7 тис. поштових відділень, через що 4,5 млн пенсіонерів можуть залишитися без пенсій.

Про це заявив народний депутат від "Нашого краю" Сергій Шахов.

Він зауважив на потребі перевірки діяльності монополіста з надання поштових послуг.

"Уряду слід перевірити прозорість використання грошей "Укрпоштою". Зокрема – захмарні зарплати її топ-менеджерів. Якщо знайдуть порушення, притягнути керівництво до відповідальності. Якщо перевірка доведе обґрунтованість витрат, передбачити дофінансування пошти з державного бюджету. У будь-якому разі Кабінет міністрів має діяти рішуче та не допустити закриття 7 тис. поштових відділень, внаслідок чого 4,5 млн пенсіонерів можуть залишитися без пенсій", – сказав Сергій Шахов.

Народний депутат наголосив, що закриття поштових відділень матиме катастрофічні соціальні наслідки.

"По-перше, закриття відділень призведе до звільнення з роботи щонайменше 10-15 тисяч працівників. По-друге, скорочення кількості листонош утруднить отримання пенсій для 4,5 мільйона пенсіонерів. Для багатьох літніх людей це стане катастрофою. Загалом, суспільство отримає болючу соціальну рану", – вважає Сергій Шахов.

На його думку, без поштових відділень села приречені на ще більшу відірваність від "цивілізації" та прискорене вимирання.

"Сільські відділення дають роботу жителям сіл, хоч і з мінімальною оплатою праці. Підтримують соціальну інфраструктуру у віддалених районах, піклуються про жителів маленьких населених пунктів", – підсумував Сергій Шахов.

Нагадаємо, керівництво "Укрпошти" вимагає збільшити тариф на доставку пенсій. В іншому разі погрожує закрити 5-7 тис. поштових відділень, переважно у сільській місцевості.

Загалом "Укрпошта" утримує 12,8 тис. об’єктів поштового зв’язку. На пошті працюють 73 тис. людей, серед яких 31,2 тис. – листоноші. Нині зарплата листоноші становить близько 4 тис. грн. Керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський офіційно задекларував свій заробіток близько 4 млн грн на рік.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3094055
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору