EN|RU|UK
 Суспільство
  6456  12

 ДФС зізналася, що три посилки по 150 євро не можуть адмініструвати

ДФС досі не створила систему взаємодії з поштовими та експрес операторами для реалізації норм Закону № 2245-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році" щодо оподаткування міжнародних поштових відправлень, яка передбачала боротьбу з ввезенням комерційних партій товару під виглядом поштових відправлень.

Про це йдеться в офіційній відповіді ДФС до Асоціації Професійних митних посередників із підписом в.о. директора Департаменту організації митного контролю та оформлення А.Сербайла. "Практична реалізація введеного Законом принципу оподаткування товарів, що переміщується в міжнародних експрес-відправленнях, вимагає розробки відповідного програмного забезпечення, а для товарів, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях, сьогодні взагалі неможлива", повідомляють Українські новини.

Нагадаємо, ще в 2008 році мали запрацювати програмно-інформаційні комплекси "Журнал обліку руху МЕВ (міжнародних експрес відправлень) на ЦСС (РСС)", "Контроль за переміщенням МЕВ за ЕТД" і вимагали узгодження формати передачі даних між митними органами та експрес перевізниками згідно з Інструкцією з організації митного контролю та митного оформлення міжнародних експрес-відправлень, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України затвердженої наказом Державної митної служби України від 3 вересня 2007 року N728.

Згідно з Інструкцією Журнал обліку ведеться на підставі інформації, наданої експрес-перевізником на паперовому носії та в електронному вигляді і крім всього має містити: номер домашнього транспортного документа, країну відправлення (призначення), відправника, одержувача, кількість місць МЕВ, загальну вагу МЕВ, зміст МЕВ (загальне найменування), загальну вартість МЕВ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093962
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору