EN|RU|UK
 Суспільство
  8102  265

 Їдучи працювати за кордон, українці тікають від проблем, - психолог

Їдучи працювати за кордон, українці тікають від проблем у своїй країні, тому що в Україні люди відчувають себе незахищеними.

Про це в ефірі "112 Україна" сказала психолог Наталя Кухтіна.

"Люди виїжджають не лише за грошима. Люди ще їдуть від проблем. І коли людина не бачить в собі ресурсу або не здатна на вирішення якихось проблем, які у неї є, це вона таким чином мінімізує свої психологічні людські ризики. І тут гроші не вирішать це завдання, тому що тут питання не тільки в грошах. Плюс, люди ще хочуть почуватися захищеними. Зарплату підняли, а як буде з законодавством? Як буде з юридичними усіма формами захисту людини? І тому потреба в безпеці, а не тільки в грошах, ось це є причиною", - сказала вона.

Водночас, не ознайомившись із законодавство країни, в яку людина виїхала працювати, вона наштовхується на безліч проблем.

"Безвідповідальність людини, яка робить такий вибір. Вона ніби вибирають, котре лихо менше. Вона, їдучи працювати, наприклад, до Польщі, Чехії, ось у ці довколишні країни, не вивчає законодавство цих країн, тому що психологія: якось буде, якось влаштуюся. Ні, так там не буває. Вони не вивчають культуру цих країн. Раз вони не знають, то вони не будуть дотримуватися правил. Це буде викликати у місцевого населення протест. Вони не люблять цих людей, і вони, виїжджаючи в ці країни, ставляться до цих людей ось просто як до експлуататорів. І, природно, вони отримують зворотну реакцію неповаги там, знущань. Але хто на чию територію приїхав? І якщо людина приїжджає на цю територію, вона мусить як мінімум мати максимум інформації, і вона мусить поважати цю територію. Тоді і до неї ставитимуться з повагою" , - додала вона.

Раніше в Міністерстві соціальної політики заявили, що трудова міграція встигла торкнутися 9 млн українців.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093881
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору