EN|RU|UK
 Київські новини
  4242  21

 Мешканці аварійного гуртожитку незаконно вимагають нові квартири, - "Київміськбуд-2"

За інформацією ПрАТ "Трест "Київміськбуд-2", в гуртожитку, що перебуває в їхній власності на вулиці Польовій 19/8 у Києві, частина жителів влаштувала акцію протесту, відмовляючись виселятися і вимагаючи поліпшення своїх житлових умов. Після того як приміщення було визнано аварійним, компанія-власник почала відселення мешканців в інші гуртожитки тресту. Однак деякі його мешканці, побачивши в кризовій ситуації можливість отримати для себе нове житло, влаштували акцію непокори.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі тресту.

У тресті зазначають: "Логіка цих людей проста: якщо вони проживали в гуртожитку, значить, автоматично стали власниками своїх квадратних метрів. Підтримку цим громадянам надав депутат Київради В.Назаренко, помічники якого поширюють відверту брехню про те, що "власник гуртожитку зобов'язаний забезпечити безкоштовним житлом кожного, хто там проживає", провокуючи людей на ескалацію конфлікту".

"Через такі "консультації" політиків і адвокатів ці громадяни заявляють, що тимчасове проживання в гуртожитку автоматично дає їм право власності на кімнати, а підприємство зобов'язане надати нові квартири в приватну власність або виплатити компенсацію за ринковою ціною. Також, за їхніми заявами, вони впевнені, що мають право вибирати собі нове житло. А штамп про реєстрацію в паспорті є головним доказом їхнього права на житло. Насправді ж трест реєстрував навіть людей, які оселялися в гуртожиток на комерційній основі. На вимогу єдиного законного власника гуртожитку - тресту - ці громадяни відмовляються надати документи, які хоча б підтверджували законність їхнього проживання в гуртожитку (договір і ордер, що вимагає закон), і документи, що підтверджують, що в них немає іншої житлової площі", - наголошують у "Київміськбуд-2".

В юридичному відділі тресту заявляють: "Ці громадяни обрали абсолютно позаправовий метод досягнення своєї корисливої ​​мети - залишилися в аварійній будівлі, наражаючи на небезпеку себе та своїх малолітніх дітей, яких цинічно використовують як живий щит у своєму бажанні "на шару" отримати більше, ніж належить їм за законом".

За інформацією будівельної організації, "відмовники" залишилися в аварійній будівлі, ігноруючи всі попередження. Вони не допускають працівників комунальних служб і будівельників, які мають робити ремонт. Також ці громадяни безконтрольно користуються водою і електроенергією, провокуючи нові аварії. Власник з гуманітарних міркувань не відключав їм електрику і воду.

У тресті заявляють: "Під час неформального спілкування жителі, які залишилися, кажуть, що згодні на компенсації - "Київміськбуд-2" має їм "купити квартири в новобудовах" або виплатити по 20 тисяч доларів". Таким чином, головна мета частини мешканців - використовуючи ситуацію, прикриваючись політиками-популістами, отримати власне безкоштовне житло в Києві, не маючи на це жодних підстав".

"Замість важкої праці для придбання власного житла, ці особи фанатично впевнені, що їм "мусять дати квартиру", а непросте становище з аварійним гуртожитком і підтримка політиків, які використовують їх для піару, дає тільки надії щось "вичавити" із цієї ситуації" , - резюмують у "Київміськбуді-2".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093868
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору