EN|RU|UK
 Суспільство
  2230  43

 Сьогодні імперські амбіції Москви очевидні, тому Польща має зміцнювати східний фланг НАТО, - Дуда

В інтерв'ю газеті Bild am Sonntag президент Польщі Анджей Дуда нагадав, що за останні 10 років Росія двічі насильно змінила європейські кордони.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.

Дуда наголосив, що ключ до НАТО - солідарність, спільна відповідальність і витрати. Коментуючи співпрацю з Німеччиною, він підкреслив, що "безпека - це також енергетична безпека", а тому "ми також очікуємо солідарності тут".

В інтерв'ю газеті Bild am Sonntag президента Дуду розпитали про те, "наскільки небезпечним" є президент РФ у контексті загроз, які для Польщі та інших країн східної частини ЄС становить Росія.

"Зробімо висновки з фактів. За останні 10 років Росія двічі насильно змінила європейські кордони. У 2008 році вона напала на Грузію, а в 2014 році - на Україну. В обох випадках юридичні кордони обох країн до цього часу не відновлено. Президент Лех Качиньський передбачив розвиток ситуації. У 2008 році в Тбілісі  він сказав: "Зараз Грузія, завтра Україна, післязавтра країни Балтії, а згодом, можливо, настане час моєї країни, Польщі", - сказав Дуда.

Президент зазначив, що "сьогодні імперські амбіції Москви очевидні для кожного". "Тому ми маємо зміцнювати східний фланг НАТО", - підкреслив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093791
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору