EN|RU|UK
 Економіка
  6245  99
Матеріали за темою:

 В Україні вводиться моніторинг якості опалення, - НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП), вводить моніторинг показників якості у сфері теплопостачання.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт комісії.

На засіданні 26 жовтня регулятор прийняв проекти форм звітності НКРЕКП №15 "Звіт щодо показників безперервності теплопостачання та якості теплової енергії" (річна) та №16 "Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання" (квартальна).

Це дозволить комісії отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками. Перший напрямок - це безперервність теплопостачання (щорічно): середня тривалість перерв у теплопостачанні, кількість перерв, середня тривалість ліквідації наслідків аварії понад допустимий термін. Другий напрямок - це якість теплоносія (щорічно): кількість випадків недотримання параметрів тиску чи температури за результатами проведених вимірювань. Третій напрямок - комерційна якість надання послуг (щокварталу): кількість наданих послуг, кількість і відсоток послуг, під час виконання яких перевищено встановлені терміни.

"Введення моніторингу дозволить регулятору вже зараз інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони щодо показників якості послуг із теплопостачання ліцензіатів комісії; в перспективі - враховувати показники якості послуг під час встановленні тарифів ліцензіатам у сфері теплопостачання", - йдеться в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093788
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору