EN|RU|UK
 Суспільство
  43415  264

 Спеціально для товариша Путіна: я народився в Севастополі в 1958 році, в УРСР, - російський журналіст Мальгін про брехню президента РФ. ДОКУМЕНТ

Президент РФ Володимир Путін на зустрічі з мером Москви Сергієм Собяніним сказав неправду, стверджуючи, що український Севастополь, який сьогодні окупований РФ, "юридично завжди був у складі Росії".

Як передає Цензор.НЕТ, відомий російський журналіст, блогер і письменник Андрій Мальгін у своєму ЖЖ опублікував фотокопії сторінок свого свідоцтва про народження. Мальгін народився в Севастополі в 1958 році. Документ виданий Українською РСР.

"Спеціально для товариша Путіна:
Товариш Путін днями заявив (і навіть двічі повторив), що під час передачі Криму Україні в 1954 році Севастополь переданий не був: "Я сказав, що Севастополь юридично завжди був у складі Росії. Він був містом центрального підпорядкування ... він не передавався зі складу РРФСР до складу України. Так що формально і юридично він завжди був у складі Росії".

Спеціально для товариша Путіна. Я народився в Севастополі в 1958 році, і ось моє свідоцтво про народження:

Спеціально для товариша Путіна: я народився в Севастополі в 1958 році, в УРСР, - російський журналіст Мальгін про брехню президента РФ 01
Спеціально для товариша Путіна: я народився в Севастополі в 1958 році, в УРСР, - російський журналіст Мальгін про брехню президента РФ 02

Нагадаємо, нещодавно на зустрічі з мером Москви Сергієм Собяніним Путін заявив, що українське місто Севастополь "юридично завжди було в складі Росії".

Ось уривок їхньої розмови:

С. Собянін: Володимире Володимировичу, ми з Севастополем міста-побратими, і в усі часи, навіть коли Севастополь не був у складі Росії, завжди допомагали.

В.Путін: Юридично він завжди був у складі Росії.

С. Собянін: Так, завжди. Ми розглядали його як дійсно місто-побратим.

В.Путін: Дуже добре. Я сказав, що Севастополь юридично завжди був у складі Росії. Він був містом центрального підпорядкування і навіть під час передачі - незаконної передачі - Криму зі складу РРФСР до складу Української РСР. Незаконної, бо рішення було ухвалено Президією Верховної Ради Української РСР, України, а потім затверджено Президією Верховної Ради СРСР. А згідно із законом потрібно було затверджувати Верховними Радами республік і Верховною Радою СРСР. Але навіть під час цього незаконного, по суті, процесу, про Севастополь просто забули, і він не передавався зі складу РРФСР до складу України. Так що формально і юридично він завжди був у складі Росії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093756
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору