EN|RU|UK
 Політика України
  2779  101

 Проти 2016 року кількість викрадень автівок скоротилася вдвічі - 5 тисяч за дев'ять місяців, - Аброськін

За 9 місяців 2018 року поліція розкрила 1,7 тис. незаконних заволодінь транспортними засобами з 5 тисяч зареєстрованих. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року поліцією зареєстровано вдвічі менше незаконних заволодінь транспортними засобами.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України, про це йшлося на відеоселекторній нараді за участю керівників структурних та територіальних підрозділів Нацполіції.

Проти 2016 року кількість викрадень автівок скоротилася вдвічі - 5 тисяч за девять місяців, - Аброськін 01

Під час наради учасники обговорили результати оперативно-службової діяльності підрозділів Національної поліції України з протидії незаконним заволодінням транспортними засобами за 9 місяців 2018 року

Так, у цьому році у порівняно з аналогічним періодом 2016 року поліцією зареєстровано вдвічі менше викрадень транспортних засобів (у 2016 - 9,5 тисяч злочинів, 2017 – менше 7 тисяч, у 2018 – до 5 тисяч угонів).

Водночас поліцією розкрито 1,7 тис. угонів (з 5 тисяч зареєстрованих). До кримінальної відповідальності притягнуто майже дві тисячі осіб. Також задокументована злочинна діяльність 312 груп без ознак організованості.

В’ячеслав Аброськін наголосив, що незважаючи на загальну кількість зниження незаконних заволодінь транспортних засобів порівняно із попередніми роками, поліція має посилити роботу у протидії та розкритті таких злочинів.

В’ячеслав Аброськін повідомив, що за результатами першого півріччя цього року Департаментом карного розшуку було ініційовано проведення службового розслідування відносно керівництва кримінальної поліції територіальних підрозділів у місті Києві. Відтак наказом Голови Національної поліції за неналежну організацію роботи з протидії угонам було звільнено з посади начальника управління карного розшуку поліції Києва, його заступника та начальника відділу. Водночас покарано 27 працівників – керівників різного рівня.

Перший заступник Голови Нацполіції зауважив, що проблема незаконних викрадень транспортних засобів є спільною для поліції та органів місцевого самоврядування. Він наголосив на важливості взаємодії керівників обласних управлінь поліції з органами місцевого самоврядування задля впровадження місцевої програми "Безпечне місто".

Водночас начальник Департаменту карного розшуку Сергій Тіхонов зауважив, що поліцейські пропонують комплексний підхід у боротьбі з незаконними заволодіннями транспортом.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093755
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору