EN|RU|UK
 Суспільство
  9190  191

 Посол Щерба - активістам: Виступаючи за кордоном, не варто показувати Україну як безнадійне болото, в аудиторії не завжди друзі

Представники громадянського суспільства й експерти у своїх виступах перед зарубіжною аудиторією використовують стратегію "напустити темряви, щоб Європа занепокоїлася і почала тиснути на владу, щоб та робила реформи".

Про це написав надзвичайний і повноважний посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба на своїй сторінці у Facebook, інформує Цензор.НЕТ. Наводимо пост повністю:

"Не хотів писати, але все ж, мабуть, треба...

Дорогі представники громадянського суспільства, експерти, маю до вас прохання.

Коли виступаєте перед закордонними аудиторіями, було б добре, якби після ваших виступів не лишалося відчуття, що Україна - це безнадійне болото.

По-перше, ви самі знаєте, що це не так. То навіщо ці детальні розповіді, чому ви "не такі оптимістичні, як попередній доповідач" (це при тому, що від виступу попереднього доповідача вже хотілося стрибнути у вікно).

А по-друге, ваша стратегія "напустити темряви, аби Європа занепокоїлася і почала тиснути на владу, щоб та робила реформи", має один суттєвий недолік. Вона спрацьовує лише тоді, коли в аудиторії сидять друзі України. Виходьте з того, що це не завжди так. Частина аудиторій належить до тих, кому Україна стоїть поперек горла і які розберуть ваші виступи на цитати, підсумовуючи, "ну я ж вам казав, там безнадійне болото".

Know your audience! Пам’ятайте, в Європі теж є протистояння: між тими, хто з Україною, і тими, хто тільки й шукає привід, щоб нас віддати Росії. Не будьте "корисними ідіотами" на службі останніх".

Посол Щерба - активістам: Виступаючи за кордоном, не варто показувати Україну як безнадійне болото, в аудиторії не завжди друзі 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093742
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору