EN|RU|UK
 Політика України
  1841  9

 Скоцик тисне на Мін'юст, - прес-служба Аграрної партії України

У четвер, 25 жовтня 2018 року, біля Міністерства юстиції України відбувся мітинг, який організував екс-керівник Аграрної партії України Віталій Скоцик та колишні працівники центрального апарату. Протестувальники звинуватили Мін'юст в нібито незаконності ухвалених рішень - офіційній заміні голови партії в "Єдиному Реєстрі громадських формувань".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба партії.

Аграрна партія України на своїй сторінці офіційно повідомляє, що "повноваження Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії достроково припинені з’їздом партії, який відбувся 12 вересня 2018 року. Окрім цього, Скоцик Віталій взагалі не є членом Аграрної партії України, оскільки його було виключено з партії у зв’язку з грубим порушенням ним статуту партії та вчиненням дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган партії та партію вцілому".

Крім цього, як зазначається в повідомленні, Міністерство юстиції України ухвалило рішення про державну реєстрацію змін у складі керівних органів Аграрної партії України виключно на підставі правового аналізу наданих для державної реєстрації документів і після ретельної юридичної експертизи, в повній відповідності з вимогами закону.

В Аграрній партії впевнені, що це винятково провокаційні дії, їх штучно організовує Скоцик Віталій, який фінансується певним одіозним олігархом для того, щоб усіма можливими методами спробувати маніпулювати думкою суспільства і навмисно тиснути на ухвалення офіційних рішень.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093699
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору