EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  4067  67

 Тимчук розповів про ситуацію в ОРДЛО: терористам бракує лікарів, а заводам - замовлень

За словами нардепа, у підприємств на непідконтрольних територіях недостатньо і сировини, і покупців продукції.

В окремих районах Донецької області (ОРДО) через відсутність замовлень зупиняються підприємства і спостерігається гостра нестача лікарів. Про це повідомив нардеп від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"У зв'язку з катастрофічною нестачею лікарів у "ДНР" на посади до медичних установ ОРДО призначають випускників так званого Донецького медичного університету, які через наявність "дипломів ДНР" не можуть працевлаштуватися за межами ОРДО. Крім цього, окупаційною владою створюються умови, які значно ускладнюють виїзд осіб з будь-якою медичною освітою за межі "ДНР", - розповів він.

 

За даними нардепа, в окупованих районах Донецької і Луганської областей зупиняються підприємства.

Зокрема, на початку жовтня через відсутність замовлень і сировини з РФ у Луганській області призупинило роботу "Хімічне казенне об'єднання імені Петровського", яке займається виробництвом вибухових речовин.

Стахановський вагонобудівний завод у місті Кадиївка Луганської області заборгував працівникам зарплату в розмірі 90 млн руб. (38,9 млн грн).

"Ситуація пов'язана з неможливістю поставки підприємством вагонів у РФ через відсутність російського сертифіката відповідності. Серед працівників підприємства зростає обурення і висловлюється можливість проведення страйків", - повідомив Тимчук.

Він додав, що на території ОРДО призупинило роботу "ПрАТ "Донецьксталь-металургійний завод", філія "Металургійний комплекс", який працює як філія №1"ЗАТ Внешторгсервіс".

"Обидві доменні печі зупинені на невизначений термін, менеджментом" ЗАТ "Зовнішторгсервіс" заплановано скорочення персоналу на 600 осіб до кінця року (всього працює 4500 працівників)", - розповів нардеп.

За даними Тимчука, Єнакіївський металургійний завод у Донецькій області працює на 20-30% від потужностей, а основна частина виробленої продукції заводу вивозиться до Росії.

Крім того, в ОРДО, за його даними, значно зменшилася кількість підприємців, які торгують паливно-мастильними матеріалами, які імпортують з РФ.

"Ситуація пов'язана з підвищенням так званим міністерством доходів і зборів "ДНР" податкової ставки за проведення зазначеної діяльності", - розповів Тимчук.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093577
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору