EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  428  8

 У 2019 році до дата-центру будуть під’єднані всі камери відеоспостереження в школах і садках, - КМДА

Київська міська державна адміністрація планує наступного року під’єднати до міського дата-центру всі камери відеоспостереження, монтовані в школах і дитячих садах.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КМДА, про це сказав заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський під час перевірки функціонування системи відеоспостереження та "тривожних кнопок" у навчальних закладах столиці.

"Дітей чужих не буває, і безпека кожної дитини – надважливе завдання. У всіх школах і садочках встановлені камери відеоспостереження. Наразі у більшості школах запис із відеокамер зберігається на локальних серверах, у частині – вже передається на сервери міського дата-центру. Завдання міста – вивести стрім із усіх камер централізовано. Відповідні роботи вже йдуть і наступного року стрім із усіх шкіл буде виведено на сервери дата-центру. Також, окрім камер, у кожному навчальному закладі монтована "тривожна кнопка". Як ми побачили сьогодні, охоронні компанії витримують норматив і протягом 5–9 хвилин приїжджають на місце", – сказав Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА наголосив, що пріоритетним завданням у рамках розбудови Kyiv Smart City міський голова Віталій Кличко поставив забезпечення безпеки дітей столиці.

У свою чергу, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров повідомив, що станом на сьогодні встановлено 2006 камер відеоспостереження у 938 об’єктах: дитячих садочках та школах.

Нагадаємо, 18 жовтня під час пленарного засідання Київської міської ради Віталій Кличко надав міським службам доручення перевірити функціональність системи відеоспостереження в усіх столичних школах, садках та інших навчальних закладах.

У 2019 році до дата-центру будуть під’єднані всі камери відеоспостереження в школах і садках, - КМДА 01
У 2019 році до дата-центру будуть під’єднані всі камери відеоспостереження в школах і садках, - КМДА 02
У 2019 році до дата-центру будуть під’єднані всі камери відеоспостереження в школах і садках, - КМДА 03
У 2019 році до дата-центру будуть під’єднані всі камери відеоспостереження в школах і садках, - КМДА 04

Довідково.

Адміністратором системи відеоспостереження є комунальне підприємство "Інформатика".

Дані, отримані з засобів відеофіксації, зберігаються у системі протягом 30 календарних днів, а потім автоматично знищуються.

Система відеоспостереження є частиною комплексних цільових програм "Електронна столиця" і профілактики та протидії злочинності "Безпечна столиця".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093516
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору