EN|RU|UK
 Суспільство
  4615  137

 У Дніпрі побудують одну з найбільших сонячних електростанцій в Україні, - Філатов

Наступного року в Дніпрі планують почати будівництво сонячної електростанції. Масштабний проект вартістю близько 90 млн євро буде фінансувати французько-українська компанія MAIN Group Ukraine.

За підрахунками фахівців, станція зможе забезпечити електроенергією близько 180 тис. домогосподарств. Це - кілька великих мікрорайонів, повідомили в прес-службі міськадміністрації.

Альтернативна енергетика є світовим трендом. Для Дніпра це - можливість поліпшити стан навколишнього середовища, адже за рахунок сонячної електростанції зменшаться викиди інших генеруючих компаній, знизиться залежність, зокрема, від вугільної промисловості. А ще це - додаткові робочі місця і податки, які будуть наповнювати міський бюджет.

"Це буде одна з найпотужніших сонячних електростанцій в Україні. Її проектна потужність - 85 МВт. Під будівництво станції ми передаємо 175 га землі в оренду на двадцять п'ять років. Ця ділянка розташована в межах міста, однак її ніколи не використовували. Це - район житлового масиву Ігрень, де завжди були поля. Для міста це вигідний проект. По-перше, компанія буде сплачувати земельний податок. По-друге, буде створено близько 200 робочих місць", - зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час робочої зустрічі з представниками компанії MAIN Group Ukraine 25 жовтня.

У Дніпрі побудують одну з найбільших сонячних електростанцій в Україні, - Філатов 01

Раніше депутати міськради Дніпра дали попередню згоду на землевідведення та укладення відповідних угод. Остаточно оформити всі необхідні документи в мерії планують до кінця цього року.

"Я вдячний Борису Філатову, адже вже довгий час він підтримує розвиток альтернативної енергетики в Дніпрі. Для нашої компанії це - найбільший проект, і він буде реалізований саме в Дніпрі. У сучасному світі успіх будь-якої країни - це інновації", - сказав генеральний директор компанії MAIN Group Ukraine Михайло Кротов.

До будівництва сонячної електростанції в Дніпрі компанія планує залучити індійських партнерів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093509
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору