EN|RU|UK
 Суспільство
  6478  145

 Українці - рекордсмени за кількістю посвідок на проживання в ЄС у 2017 році

Кожну п'яту посвідку на проживання в Євросоюзі видано громадянину або громадянці України. Наступні за українцями - сирійці та китайці.

Торік 661 874 українці отримали посвідку на проживання в країнах ЄС. Такі дані сьогодні оприлюднило європейське агентство статистики Eurostat, повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з підрахунками, громадяни України отримали близько 21% усіх посвідок на проживання, виданих у ЄС 2017 року.

Українцям видано посвідок майже втричі більше, ніж громадянам Сирії, які посіли друге місце.

Найбільше дозволів на проживання українцям видавала Польща - 88% від усіх посвідок на проживання, виданих українцям в ЄС, або 585 тис. Близько 18,8 тис. дозволів видали українцям у Чехії, 7,8 тис. - в Угорщині, 4,2 тис. - у Словаччині, 3,1 тис. - в Данії.

Найчастіше причинами видачі посвідок на проживання для українців були працевлаштування (87,7% випадків), сімейні обставини (4%), освіта (3,5%).

Після українців найбільше посвідок на проживання в ЄС отримали громадяни Сирії (223 тисячі дозволів) і Китаю (193 тисячі). Серед країн Євросоюзу найбільше посвідок на проживання для іноземців видала Польща: 683 тисячі. 87 відсотків дозволів при цьому видали людям, які приїхали в цю країну на роботу.

Німеччина наступна за Польщею в переліку країн ЄС, які минулого року видали іноземцям найбільше дозволів на перебування. Тут видали 535 тисяч дозволів, їх отримали переважно громадяни Сирії, Афганістану й Іраку. Прикметно, що в Німеччині більшість із тих, хто отримав посвідки на проживання, є біженцями (269 тисяч дозволів). Лише кожен десятий одержувач посвідки приїхав у ФРН на роботу.

Eurostat зазначив, що кількість посвідок на проживання, виданих в ЄС, зросла порівняно з 2016 роком на чотири відсотки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093454
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору