EN|RU|UK
 Політика України
  7902  61

 Злодії в законі, які живуть в Україні, розставили "смотрящих" у кожній області, - глава департаменту стратегічних розробок Нацполіції Осуховський

Та кількість вимагань, яку документує Нацполіція, не відповідає дійсності, тому що не всі, хто віддає бандитам зароблене, пишуть заяви.

Про це він заявив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

Відповідаючи на запитання про рекет в Україні і те, з чого він жив у 90-ті, Осуховський зазначив, що зараз "аналогічна ситуація" - злочинці нав'язують "кришу".

"Є спортивні клуби, групи псевдоактівістів, якісь радикальні групи, які ходять і пропонують свої "послуги". Наприклад, є групи, які контролюють перевізників, як нелегальних, так і легальних. Зараз ми бачимо, як дуже активно працюють по азербайджанцях, які займаються бізнесом і торгують на ринках. Є злодій у законі - Гулі Бакинський, який живе в Туреччині, але засилає в нашу країну своїх емісарів, щоб вони збирали гроші в общак. Людині навмисне створюються такі умови, щоб вона розуміла, що легше віддати те, чого вимагають, ніж чинити опір. Ми бачимо, що його представники є практично в кожній області. Затримуємо їх, документуємо, але не всі потерпілі хочуть писати заяви", - зазначив Осуховський.

"Під МВС у січні цього року був мітинг азербайджанців. Вони прийшли розповісти про викрадення людей і вимагали реакції. Ми спілкувалися. Вони розуміють, що це відбувається через представників Гулі Бакинського, але все одно мало хто вирішив написати заяву. І це лише один із прикладів. Злодії в законі, які живуть в Україні, розставили "смотрящих" у кожній області. Наприклад, нещодавно ми проводили обшуки в Кіровоградській області. Там у одного зі злодіїв у законі і його, так би мовити, товариша вилучили "чорну бухгалтерію", в якій розписано, скільки і з якої колонії віддали грошей для поповнення общака. У колоніях сидять "смотрящі", які збирають частку з тих, хто торгує наркотиками, займається шахрайством по телефону, з використанням інтернету, - нарікає начальник департаменту стратегічних розробок Нацполіції.

Повний текст інтерв'ю з начальником департаменту стратегічних розробок Нацполіції Романом Осуховським: "Ми боремося з бандитизмом, як це робив УБОЗ в 90-ті" читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093374
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору