EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2356  154

 На кредити, що дозволяють скоротити втрати енергії до 40%, в бюджет закладено лише 400 млн грн, зате субсидії вийдуть "протягом" у 55 млрд, - Амелін

Краще б істерили через те, що на енергокредити в бюджеті закладено всього 400 млн грн (Правильне їх використання на 40% скорочує втрати енергії, а значить і витрати на газ). При цьому на субсидії виділено 55 млрд!!! - які "протягом" вийдуть з бюджету (наших податків) на рахунки газорозподільних і газодобувних компаній.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook.директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future Анатолій Амелін.

"Чому така паніка популізму через нову ціну на газ? Доходи українців за рік зросли на 26%. Газ в Україні подорожчав на 23%. При цьому частка газу в структурі витрат українців до 20%. Зрозуміло, що середня температура по лікарні, але хіба це критичне підвищення з урахуванням того, що ціна газу в Європі за рік зросла на 30%? Коли навчимося вже самі відповідати за себе?" - пише він.

"Краще б істерили через те, що на енергокредити в бюджеті закладено всього 400 млн грн (Правильне їх використання на 40% скорочує втрати енергії, а значить і витрати на газ). При цьому на субсидії виділено 55 млрд !!! – які "протягом" вийдуть з бюджету (наших податків) на рахунки газорозподільних і газодобувних компаній. Тут де логіка?" - резюмував Амелін.

Як повідомлялося, на позачерговому засіданні уряду в п'ятницю, 19 жовтня, Кабінет міністрів підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада. Відразу після цього МВФ оприлюднив заяву про те, що Міжнародний валютний фонд і уряд України прийшли до згоди про введення нової програми кредитування української економіки Stand-By замість програми розширеного фінансування EFF, яка завершується в наступному березні.

На кредити, що дозволяють скоротити втрати енергії до 40%, в бюджет закладено лише 400 млн грн, зате субсидії вийдуть протягом у 55 млрд, - Амелін 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093274
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору