EN|RU|UK
 Суспільство
  2255  10

 Делегація Ради Європи відвідала Донецьку область

У Краматорську делегація представників Ради Європи в Україні на чолі з Даніелем Попеску обговорила питання співпраці з Донецьким регіоном.

Як передає Цензор.НЕТ, про це 24 жовтня в Фейсбуці повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

"Підвищення спроможності місцевого самоврядування - як фінансової, так і проектної; стимулювання розвитку управлінського ресурсу на рівні громад; підтримка процесу децентралізації та активне залучення у суспільно-громадське життя тимчасово переміщених осіб та національних меншин. Такі напрямки спільної роботи окреслили під час зустрічі з делегацією Представництва Ради Європи в Україні на чолі з Даніелем Попеску", - написав глава області.

Він зазначив, що ДонОДА напрацювала стратегію розвитку області, створила інвестиційний паспорт - його представлять на конференції донорів, яка відбудеться найближчим часом.

Говорили і про взаємне зацікавлення розвитку регіональних обмінів та поширення позитивних практик громад. Але наголосив, що дуже потрібна координація дій різних міжнародних організацій.

Голова обладміністрації подякував представникам Ради Європи за співпрацю та підтримку європейських прагнень України. Впевнений, що надалі вона лише підсилиться.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093250
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору