EN|RU|UK
 Здоров'я
  1063  18

 Українським медичним закладам дозволили використовувати рекомендації ВООЗ поряд з міжнародними протоколами, - ЦОЗ

Клінічні рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я відтепер можна використовувати як міжнародні клінічні протоколи.

У Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства охорони здоров’я України, що дозволяє закладам охорони здоров’я використовувати у своїй роботі клінічні рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я як міжнародні клінічні протоколи, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Центру громадського здоров'я (ЦГЗ).

Саме за ініціативи цієї організації МОЗ України наказом від 26.09.2018 № 1752 вніс зміни в додаток № 4 Методики розробки та впровадження медичних стандартів медичної допомоги на засадах доказової медицини (зареєстрований Міністерством юстиції України за № 1161/32613).

Відтепер до Переліку джерел клінічних настанов внесено сайти Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO) та Європейського комітету з визначення антимікробної резистентності (EUCAST).

"Для впровадження принципів доказової медицини в сучасну медичну практику у сфері соціально небезпечних захворювань існувала потреба доповнити джерела клінічних настанов базою Всесвітньої організації охорони здоров’я. Така необхідність обумовлена тим, що ВООЗ надає рекомендації для країн на основі доказів, що враховують епідемічну ситуацію з туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в країні, а також рівень доходу. Внесення до Переліку джерел клінічних настанов ВООЗ дає змогу Україні впроваджувати в медичну практику сучасні методи профілактики, діагностики та лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекції, ефективність яких доведена контрольованими дослідженнями, і тим самим підвищувати якість і результативність надання медичної допомоги пацієнтам", - зазначив перший заступник Генерального директора ЦГЗ Віктор Ляшко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093207
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору