EN|RU|UK
 За кордоном
  4507  86

 "Космос - таке само потенційне поле битви, як суша, небо і море", - Пенс повідомив, що космічні війська в США будуть створені до 2020 року

Космічні війська США, створення яких було проанонсовано адміністрацією Дональда Трампа в серпні цього року, будуть сформовані не пізніше 2020 року

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки", заявив 23 жовтня віце-президент Майк Пенс.

Пенс, який очолює Національну космічну раду, розповів про деякі деталі проекту створення космічних військ під час конференції, організованої газетою Washington Post. За словами віце-президента, Дональд Трамп незабаром попросить Конгрес об'єднати в одну команду військових і цивільних експертів, що відповідають за безпеку в космосі.

Об'єднане Космічне командування буде формуватися за зразком уже діючого Командування військ спеціального призначення, уточнив Пенс. Він розповів, що Національна космічна рада передала відповідні рекомендації президенту.

Пенс додав, що, на його думку, Агентство космічного розвитку має потурбуватися про створення нових технологій. За словами віце-президента, зараз над космічною безпекою США працюють близько 60 тисяч осіб. Вони займаються цими питаннями в штаті різних військових і розвідувальних відомств.

"На першому етапі (космічні війська) не виглядатимуть як інші, вже діючі, види Збройних Сил. Йдеться (поки) про консолідацію (ресурсів), а в майбутньому Конгрес і президентські адміністрації зможуть розширювати і розвивати космічні війська..." - заявив Пенс.

Війська можуть бути створені тільки після затвердження плану в Конгресі. Спочатку законодавці без особливого ентузіазму сприйняли новину про створення окремих космічних військ, які будуть діяти нарівні з Армією і ВПС США. Деякі конгресмени заявили, що питання космосу повинні залишатися у віданні ВПС.

За словами Майка Пенса, від наступного року адміністрація Трампа почне спільну роботу з Конгресом над прийняттям закону про заснування самостійних космічних військ. Нові війська заснують не пізніш 2020 року, пообіцяв Пенс.

"Космос – таке само потенційне поле битви, як суша, небо і море, і Америка буде домінувати там так само, як зараз ми домінуємо тут на Землі", - заявив Пенс.

Він згадав Росію і Китай як потенційних супротивників США і розповів про можливі космічні загрози, в число яких входять протисупутникова зброя, бортові лазери, "загрозливі дії на орбіті і маневрувальні гіперзвукові ракети".

У вересні начальник штабу ВПС США генерал Девід Голдфейн говорив, що створення космічних військ, у лавах яких буде 13 тисяч осіб, обійдеться приблизно в $13 млрд за перші п'ять років.

Збройні Сили США складаються з п'яти основних видів. Це армія, ВПС (зараз займається питаннями космосу), ВМС, Морська піхота і Берегова охорона.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3093017
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору