EN|RU|UK
 Політика України
  975  30

 Міносвіти розробило стратегію інноваційного розвитку України до 2030 року

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Стратегії інноваційного розвитку України до 2030 року.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, відповідний документ оприлюднено на сайті відомства.

"Прийняття проекту акта дозволить визначити напрямки, механізми і можливі варіанти вирішення проблем, що існують у національній інноваційній системі України, і стане основою для розробки плану заходів щодо реалізації Стратегії. Це призведе до створення сприятливих умов для здійснення інноваційної діяльності та комерціалізації технологій; розвитку національної інноваційної системи; надання державної підтримки інноваційній інфраструктурі, зменшення ризикованості інноваційної діяльності", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві стверджують, що результатом реалізації Стратегії має стати, зокрема, збільшення надходжень від продажу та використання об'єктів інтелектуальної власності, наукомісткої продукції (результатів досліджень і розробок, програмного забезпечення, ноу-хау, інших інтелектуальних послуг); збільшення обсягів позабюджетного фінансування НДДКР (Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи. - Ред.) за рахунок коштів вітчизняних та іноземних інвесторів; зростання частки інвестицій в нематеріальні активи від усього обсягу капітальних інвестицій; збільшення наукоємності ВВП; зростання кількості щорічно реєстрованих патентів (перш за все - іноземних) на винаходи і корисні моделі.

Документ підготовлено на виконання пункту 83 Плану пріоритетних дій уряду на 2018 рік. Зауваження та пропозиції до проекту Стратегії приймаються до 5 листопада 2018 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092798
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору