EN|RU|UK
 Суспільство
  13741  265

 Втратили населення обласного центру: Ukrainianpeopleleaks підрахував, скільки українців залишило країну з березня

З 20 березня 2018 року з України виїхало понад 619 тис. осіб. Велика частина з них - трудові мігранти. Щохвилинно ця кількість збільшується на 2 людини.

Про це йдеться на сайті ukrainianpeopleleaks.com, який у режимі онлайн відстежує кількість мігрантів.

HR-експерт Олександр Білоус пояснює: таку кількість мігрантів можна порівняти з населенням обласного центру. Втрата трудової сили призводить до загострення дефіциту кадрів на українському ринку праці.

"Уже зараз ми знаємо, що є цілі заводи, які відкриваються, пропонують досить високі заробітні плати, але не можуть знайти працівників. Взагалі для інвесторів відносно дешева робоча сила в Україні завжди була перевагою. Зараз ми втрачаємо свій головний ресурс - робочі кадри. Такими темпами просто не буде кому розвивати країну", - вважає Білоус.

Зазначимо, на думку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, повернутися в Україну трудових мігрантів підштовхне зарплата в 10 тис. грн. "Вважаю, що середня заробітна плата в країні має дорівнювати не менше 10 тис. грн. Я думаю, що цього року ми зможемо досягти таких показників. Тоді люди будуть повертатися (з-за кордону)", - сказав Гройсман кілька місяців тому.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092605
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору