EN|RU|UK
 Події
  1112  14

 Третій енергоблок Южно-Української АЕС підключили до енергосистеми після ремонту

Енергоблок був відключений з 17 жовтня, на ньому усували несправність. Радіаційний фон в нормі, - "Енергоатом".

На Южно-Українській АЕС після успішного усунення несправностей до енергосистеми підключили третій енергоблок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЕК "Енергоатом".

"Енергоблок, відключений від енергосистеми країни 17 жовтня о 22:41, був підключений о 06.49 неділі, 21 жовтня. Обладнання першого та другого енергоблоків ЮУ АЕС працює в заданому режимі.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС перебуває на рівні природних фонових значень та на 21 жовтня складає 0,1 мкЗв/год.

Викиди та скиди радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень".

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК "Енергоатом". Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092519
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору