EN|RU|UK
 Політика України
  27985  184

 Постанова ВР про санкції щодо телеканалів NewsOne і "112 Україна" набула чинності

У суботу, 20 жовтня, набула чинності постанова Верховної Ради України про звернення до Ради національної безпеки й оборони з приводу санкцій стосовно телеканалів NewsOne і "112 Україна".

Відповідну постанову парламенту опубліковано в "Голосі України", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Отже, постанова №9157 "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" офіційно набула чинності.

Нагадаємо, що 20 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години") через висловлювання кількох ведучих і гостей ефіру про війну в Донбасі й автокефальну церкву.

4 жовтня Верховна Рада прийняла постанову про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (№ 9157), яка стосується звернення до Ради національної безпеки й оборони про введення санкцій щодо семи юридичних осіб, зазначених у структурі власності телеканалів "112" і NewsОne.

На сайті телеканалу NewsOne в розділі "Структура власності" станом на 30.03.2018 вказано товариство з обмеженою відповідальністю "Новини 24 години". Згідно з інформацією на сайті телеканалу "112 Україна", до структури власності каналу входить шість мовників: ТОВ "Телерадіокомпанія 112-ТВ", ТОВ "Аріадна-ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТБ "Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Партнер ТВ".

Постановою пропонуються такі обмежувальні заходи: блокування активів, зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань, анулювання ліцензій на здійснення діяльності, заборона користуватися радіочастотним ресурсом України, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування, повна або часткова заборона дій з акціями компаній, заборона надання ліцензій Національного банку на інвестиції в іноземну державу, заборона розміщувати валютні цінності на рахунках і вкладах на території іноземної держави тощо.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092441
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору