EN|RU|UK
 Політика України
  957  6

 Виділено 23,8 млн грн на будівництво 150-метрової телевежі в Попаснянському районі, - Луганська ОДА

Луганщина отримала з державного бюджету майже 23,75 млн гривень на будівництво нової 150-метрової телевежі в Попаснянському районі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Луганської ОДА.

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації найпотужніші передавальні станції залишилися на непідконтрольній території, як і найбільша в Луганській області телевежа. Проблема частково вирішена за рахунок побудови нової 134-метрової вежі в Новоайдарському районі, радіус покриття якої становить 60 км.

"Через особливості рельєфу місцевості Попаснянський район залишився "білою плямою" на інформаційній карті області. Тому було вирішено про участь у конкурсі проектів регіонального розвитку, в рамках Програми підтримки секторальної політики. Як тільки ми отримали рішення про можливість фінансування проекту, відразу узялися до підготовчого етапу.

Сьогодні вже виділено земельну ділянку під будівництво, завершується юридичне оформлення. Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вже зарезервувала частотний ресурс для нової РТПС, який, зокрема, дозволить використовувати 5-ти кіловатні ФМ-передавачі", - розповів заступник голови Луганської ОДА Юрій Клименко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092387
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору