EN|RU|UK
 Політика України
  609  35

 "Розвиток відносин з Україною залишається однією з ключових тем зовнішньої політики Німеччини" – держсекретар МЗС Німеччини Лінднер

Про це заявив в Києві 19 жовтня 2018 року Державний секретар Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Вальтер Лінднер під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі МЗС.

У повідомленні зазначається: "В.Лінднер перебуває в Україні на чолі делегації державних секретарів шести міністерств. Починаючи з 2014 року, це вже четвертий візит державних секретарів Німеччини в Україну, направлений на підтримку прямого діалогу з профільними міністерствами. Цьогорічний візит здійснюється в рамках підготовки до візиту в Україну Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Міністр П.Клімкін подякував німецькій стороні за фінансову та технічну підтримку, яка надається нашій державі, зокрема за продовження мандату Спеціального уповноваженого з питань децентралізації та належного урядування Георга Мільбрадта.
П.Клімкін підкреслив зростання активності німецького бізнесу в Україні, що свідчить про довіру реформам, які впроваджуються Урядом України. Окремо закликав німецьку сторону посилити фінансову підтримку у розвиток малого та середнього підприємництва в нашій державі.

Державний секретар МЗС ФРН у свою чергу наголосив на важливості впровадження реформ в Україні у контексті підтримки макроекономічної стабільності та створення сприятливих умов для іноземного бізнесу.

В.Лінднер окремо відзначив прогрес у реалізації домовленостей в рамках незв’язаного фінансового кредиту в обсязі 500 млн. євро та поінформував щодо наміру німецької сторони розширити рамкові умови подальшого фінансування"

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092385
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору